Anonim
0 (0 note)
889
Exista o linie foarte fina intre a pescui si a sta pe mal ca un idiot. - Anonim
Nume:
Expeditor:
Destinatar:
Mesaj:
Trebuie sa fii autentficat pentru a putea raporta erori.
Nu exista comentarii la acest articol.
Fii tu primul care isi spune parerea!
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea lasa comentarii.
Materiale bizimilare:

de la
dori
de 16 ani
2307

de la
tzuck
de 18 ani
10519

de la
dori
de 15 ani
2171

de la
iulia
de 15 ani
5365