Rodica Toth
0 (0 note)
1317
Iubirea e ca o convorbire telefonică. Dacă la capătul firului ţi se răspunde:„ Greşeală!“ , trebuie să închizi. - Rodica Toth
Nume:
Expeditor:
Destinatar:
Mesaj:
Trebuie sa fii autentficat pentru a putea raporta erori.
Nu exista comentarii la acest articol.
Fii tu primul care isi spune parerea!
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea lasa comentarii.
Materiale bizimilare:

de la
adi
de 16 ani
1930

de la
admin
de 17 ani
45408

de la
adi
de 15 ani
2286

de la
iulia
de 15 ani
3974